0 0

Bransoletki

Bransoletki ze stali chirurgicznej

Bransoleta – ozdoba dłoni. Delikatna, czy wyrazista, dodaje dłoni wdzięku i elegancji. Chętnie zakładana na co dzień, jak i na specjalne okazje. Bransoletka jest doskonałym dodatkiem do kobiecej stylizacji, uzupełnia ją i podkreśla styl.

Obecnie na rynku znajdziesz szereg bransolet: złotych, srebrnych, z kryształkami, z cyrkoniami, delikatnych czy masywnych. Wykonanych ze szlachetnych materiałów lub modnej ostatnio stali chirurgicznej. Bransolety ze stali chirurgicznej nie różnią się wyglądem od bransolet ze złota. Stal chirurgiczna zachowuje swój blask przez wiele lat, jest trwała i wytrzymała na zarysowania. Do tego nie uwalnia związków niklu, dzięki czemu nie uczula i nie podrażnia skóry, a kosztuje niewiele w porównaniu do biżuterii ze szlachetnych metali. Bransoletki ze stali chirurgicznej to także świetne rozwiązanie dla osób, uczulonych na złoto czy srebro. Bransoletki ze stali nierdzewnej świetnie się noszą, są łatwe w użytkowaniu i pielęgnacji.
Sklep internetowy z biżuterią Matrise.pl oferuje bransolety ze stali chirurgicznej, zwanej także stalą nierdzewną lub stalą szlachetną. Znajdziesz tu bransoletki ze stali nierdzewnej w kolorze złota lub srebra, bransoletki delikatne i te wyraziste, bransoletki z zawieszkami, bransoletki ze stali i rzemieni, a także bransoletki sznurkowe z przewieszkami ze stali chirurgicznej. Bransoletki Matrise charakteryzują się dbałością o detale i oryginalnym designem.

Bransoletki