0 0

Kolczyki

Kolczyki - ponadczasowy dodatek

Kolczyki to must have codziennej stylizacji. To do nich z reguły dobiera się inne elementy biżuterii: łańcuszek, bransoletki lub pierścionek. Dzięki temu można stworzyć cały komplet. Różnorodność asortymentu pozwala na dobranie odpowiednich kolczyków, np. takich, które będą pasowały nie tylko do stroju, ale i urody lub fryzury. Te delikatne będą dyskretnie przykuwać uwagę, a duże, wiszące odważnie błyszczeć.

Jakie kolczyki wybrać?
kwadratowa twarz: tutaj najlepiej pasować będą kolczyki owalne lub okrągłe, bez zbędnych udziwnień i ostrych krawędzi. Sprawdzą się tutaj też kolczyki łezki o delikatnym wyglądzie.
okrągła twarz: tutaj sprawdzą się cienkie i długie kolczyki wiszące, które optycznie wyszczuplą twarz i szyję.
trójkątna twarz: polecamy tutaj długie, wiszące kolczyki z chwostami albo o masywnym wyglądzie u dołu. Sprawdzą się tutaj także wszelkie kolczyki o geometrycznym kształcie, a także kolczyki kryształowe.
owalna twarz: rodzaju kolczyki koła, nawet bardzo duże, a także kolczyki w geometrycznych formach.

W ofercie Matrise.pl znajdziesz kolczyki wiszące, jak i kolczyki wkręty. Kolczyki na sztyftach to najwygodniejszy z modeli. Pasują do każdej stylizacji i na każdą okazję. Są ponadczasowe i uniwersalne. Można wybrać różny kształt, np. kolczyki na sztyfcie flamingi, kolczyki psie łapki, kolczyki koniczyny. Kolczyki na sztyftach gwarantują wygodę.

Matrise.pl to sklep z kolczykami ze stali nierdzewnej. Kolczyki ze stali chirurgicznej 316L nie uczulają, mają właściwości hipoalergiczne. Dodatkowo nie czarnieją i posłużą przez lata. Sprawdź nasz asortyment i wybierz kolczyki odpowiednie dla siebie.
 


 

Kolczyki