0 0

Naszyjniki

Naszyjniki, celebrytki, łańcuszki

Naszyjnik czy łańcuszek, to najczęściej wybierany rodzaj biżuterii. Jest znakomitym uzupełnieniem stylizacji, codziennej i uroczystej. To dodatek ponadczasowy i uniwersalny. W ostatnich latach popularne są naszyjniki – celebrytki, a także delikatne łańcuszki z małymi zawieszkami, np. krzyżykiem, monetą, perłą, sercem itp. Nie przytłaczają swoją ciężkością, a subtelnie podkreślają atuty urody osoby noszącej. Te łańcuszki z reguły są krótkie i przylegają do szyi, dlatego przed zakupem ważne jest zapoznanie się z obwodem naszyjnika. Łańcuszki wyposażone są z reguły w przedłużki o długość 5-6 cm. Dzięki temu możemy regulować długość łańcuszka na dekolcie. Łańcuszki – celebrytki to bezdyskusyjny hit i sprawdzą się zarówno do stroju w pracy, na uroczyste wyjście, czy na co dzień. Ze względu na delikatność i subtelność tych łańcuszków, polecamy je także dziewczynkom.

W ofercie Matrise.pl znajdziesz naszyjniki celebrytki, łańcuszki z delikatnymi zawieszkami, a także krawatki i różańce. Te ostatnie cieszą się powodzeniem w ostatnich latach. Wykonane są z połyskujących kryształków lub małych perełek, a zawieszki stanowią krzyże, medaliki lub gwiazdki, czy koniczyny. Takie naszyjniki stylizowane na różańce to wyrazisty i oryginalny dodatek, który doda wyjątkowego charakteru naszemu ubiorowi, a także odmieni nawet najprostszą stylizację. W Matrise.pl znajdziesz naszyjniki i łańcuszki wysokiej jakości, ze stali nierdzewnej, chirurgicznej 316L, które przez długie lata będą Ci świetnie służyć. Są antyalergiczne, nie śniedzieją i nie zawierają niklu.

Zatem jaki naszyjnik wybrać?
Może naszyjnik z sercem? Będzie idealnym prezentem dla ukochanej osoby. Serce jest symbolem miłości i oddania.
A może naszyjnik z koniczyną? Koniczyna jest symbolem szczęścia, życiowej siły, nadziei , wiary w siebie i ochrony przed złem. Podaruj więc sobie namiastkę szczęścia lub spraw taki naszyjnik komuś bliskiemu.
Naszyjnik, łańcuszek z gwiazdką – taki naszyjnik jest symbolem marzeń, nadziei, odnalezienia życiowej drogi.
Łańcuszek z księżycem – hit ostatnich lat! Księżyc jako symbol kobiecości, zwycięstwa i szlachetności. To także świetny prezent dla przyjaciółki.
Naszyjnik ze skrzydłem - skrzydła są symbolem lekkości i duchowości. Związane są z poznawaniem, wyobraźnią, wolnością oraz zwycięstwem.
Mamy nadzieję, że wzory Matrise.pl spełnią Twoje oczekiwania i znajdziesz dla siebie lub bliskiej osoby piękny naszyjnik.
 


 

Naszyjniki